Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Evcil hayvanlar, en yakın dostlarımız, dünyayı en yakından paylaştığımız canlılardır. Çoğumuza bir dost, bir arkada olurlar. Bulunduğumuz ortamlarda evimizin, hayatımızın bir parçası haline gelirler. Elbette bunlar olurken onların bütün sorumlulukları da bizlere aittir. Onların sağlıklı ve uzun bir ömür yaşamaları için başta beslenme ve sağlık olmak üzere bütün ihtiyaçlarını karşılamak bizim görevimiz.

Bizler hayvanları seviyoruz. Sadece sevmekle de kalmıyor, önemsiyoruz. Onların her koşulda sağlıklı ve güvende kalabilmeleri için alışıyoruz. Bu yüzden kurucu ilkelerimizi sevgi ve muhabbet üzerine inşa ediyor, bütün evcil hayvanlarımıza muhabbetle yaklaşmayı tercih ediyoruz. Bu yüzden de tıpkı bizim gibi hayvan severleri bir araya getirecek, hayallerindeki dostlara kavuşmak, dostlarına yeni bir yuva arayışında olmak isteyenlere çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Pet Sahiplen olarak biliyoruz ki evcil hayvanları olan kişiler çeşitli zamanlarda bunlardan istemeyerek de olsa ayrılmak zorunda kalabiliyor. Kimi zaman yavrulama sonrası nüfusun çoğalması, kimi zaman sağlık sorunları kimi zaman da başka gerekçelerle hayvanlar için yeni sahip arayışları olabilmektedir. Bizler bu hayvanlarımızın sahipsiz kalmamaları ve sıcacık, kalıcı bir yuvaya kavuşabilmeleri için çalışıyoruz. Bu niyetle karşılıklı ilan sayfaları oluşturuyor, elindeki ya da yakınındaki sahiplendirilmesi gereken hayvanlara dair ilanlar açılmasına aracılık ediyoruz. Gören kişilerin de tercih ederlerse ilandaki hayvanları sahiplenmesini sağlıyoruz.

Aynı şekilde üye olup sahiplenmek istediğiniz bir hayvan türüne, cinsine yönelik de ilan verebilirsiniz. Diğer kullanıcılarımız uygun bir hayvan olması halinde sizlere yardımcı olacaklardır. Elbette tek hizmetimiz sahiplendirme değil, bunun yanında hayvan severler olarak güçlü, büyük bir aile olmayı da istiyoruz. Bu yüzden çok geniş bir bilgi hazinesi meydana getiriyor, hayvan türleri, cinsleri konusunda merak edilenleri sayfamıza taşıyoruz. Bu sayede sahiplenmek isteyeceğiniz ya da sahibi olduğunuz arkadaşınızın özelliklerini, gereksinimlerini, yaşam standartlarının nasıl yükseltileceğini öğrenme şansı buluyorsunuz.

Pet Sahiplen olarak çeşitli aksesuarların satışını da yapıyoruz. Bunlar arasından dostlarınız için en güzelini seçebilirsiniz. Ya da bölgenizde yer alan başarılı veterinerleri sayfamızda bulabilir, dostlarınızın sağlık gereksinimlerinde profesyonel destek alabilirsiniz. Sürekli güncellenen sayfamızda her zaman yeni bir şeyler bulabilirsiniz.

E-Posta Bülteni

Abone olarak güncel bilgileri kaçırmadan hemen email adresinize alabilirsiniz.